Par mums

HACKED!€

Par mums

SIA PL Logistics ir dinamisks, daudzfunkcionāls uzņēmums, kas dibināts 2008.gadā. Uzņēmuma darbības sfēras ir plātņu materiālu (saplāksnis, KSP, LKSP, OSB) tirdzniecība, detaļu izgatavošana, mēbeļu izgatavošana, transporta pakalpojumi visā Eiropā. Balstoties uz uzņēmuma īpašnieku daudzgadīgo pieredzi un zināšanām (vairāk kā 15 gadi) kokapstrādē un plātņu materiālu tirdzniecībā, klientiem tiek piedāvāts pats labākais/optimālākais vajadzību risinājums. Mums svarīgs ir katrs klients, tāpēc katrs klients, kurš atgriežas, ir kā uzslava par labu darbu!

 

Pakalpojumi

 

Klientu konsultācijas.
Balstoties un bagātīgo pieredzi un zināšanām uzņēmuma pārstāvētajās darbības sfērās, klientiem tiek piedāvāts vislabākais produkts vai tā alternatīva nepieciešamo vajadzību īstenošanai.


Pasūtījumu apstrāde. Piegāde.
Pasūtījumi tiek pieņemti un apstrādāti no klientiem visā Latvijā un Eiropā. Ātri pasūtījuma izpildes termiņi, operatīva piegāde.


Detaļu izgatavošana, zāģēšana.
Zāģēšanas pakalpojumi tiek veikti pēc individuāliem pasūtījumiem. Veicam gan vienkāršu piezāģēšanu pēc klienta dotiem izmēriem, gan specifisku detaļu izgatavošanu.


Mēbeļu izgatavošana.
Veicam mēbeļu izgatavošanu pēc individuāla pasūtījuma no visiem materiāla veidiem. Veicam pilnu servisu: izmēru noņemšana, projekta izstrāde, tāmes sastādīšana, izstrādājumu uzstādīšana. Izgatavojam visa veida mēbeles gan ofisam, gan mājai sākot no logiem, durvīm un kāpnēm līdz greznai virtuvei, guļamistabai!